Dokument nekomunikuje len obsah, ktorý je na ňom napísaný. Hovorí aj o serióznosti prístupu jeho autora. Okrem obsahu je preto dôležitá aj jeho grafická úprava a kvalita tlače. Každý podnikateľ hľadá na druhej strane možnosti, ako ušetriť. Poradíme vám, ako znížiť náklady na tlač bez toho, aby utrpela jej kvalita.

Kvalitné tonery do každej tlačiarne
Kvalitné tonery do každej tlačiarne (Foto: unsplash.com)

Tonery pre tlačiarne

Pri kúpe tonerov prihliada každý na dva aspekty. Prvým je kvalita. Ak hľadáte tonery pre tlačiarne s ohľadom najmä na kvalitu, asi ako prvé siahnete po originálnych produktoch. Keďže pochádzajú priamo od výrobcu tlačiarne, môžete sa plne spoľahnúť na ich bezproblémové fungovanie. Problémom však môže byť ich cena. Originálne tonery pre tlačiarne sú totiž drahšie.

Kompatibilné tonery

Ak kladiete dôraz hlavne na nižšie náklady na tlač, tou správnou voľbou pre vás bude kompatibilný toner. Kompatibilné tonery pre tlačiarne znížia vaše náklady. Nemusíte sa pritom obávať zníženej kvality.

Kompatibilné tonery pre tlačiarne vytlačia dokumenty s ostrými písmenami. Tonerový prach nezanecháva na papieri šedé šmuhy. Vyrábajú sa len z nových komponentov za dodržania medzinárodných noriem.

Nedostatkom pri niektorých modeloch je však nesprávne fungovanie indikátora hladiny tonera. Ak sa obávate, že kúpite nekvalitný produkt, nakupujte u overeného predajcu. Dôležité je tiež, aby na predávaný tovar poskytoval záruku na tlač na minimálne 24 mesiacov.

Potrebujete tonery HP?

Celosvetovo známa značka tlačiarní, počítačov a skenerov HP je zárukou kvalitného produktu. Ak vlastníte laserovú tlačiareň HP, na trhu nájdete originálne aj kompatibilné tonery HP.

Kompatibilné tonery HP spĺňajú všetky medzinárodné štandardy. Pri výrobe sa používajú len nové komponenty a kvalitný tonerový prach. Vytlačíte nimi porovnateľný počet strán ako s originálnymi produktami. Pri výmene tonera oceníte ich kompatibilitu s vašou tlačiarňou. Kompatibilné tonery HP vám tak zabezpečia bezporuchovú tlač pri úspore finančných prostriedkov.

Text:PR