Kancelárske priestory sú pre podnikateľské subjekty veľmi dôležité a už v dostatočnom predstihu si podnikatelia dávajú záležať, aby boli pekné, útulné a zároveň reprezentatívne.

Tipy na modernizáciu kancelárskych priestorov
Tipy na modernizáciu kancelárskych priestorov (Foto: unsplash.com)

Ak uvažujete nad modernizáciou kancelárskych priestorov, ponúkame vám tipy, ktoré vám poradia, na ktoré veci sa zamerať a čo zabezpečiť, aby ste sa mohli tešiť z moderných kancelárskych priestorov.

Ergonomické kancelárske stoličky

Ak plánujete modernizáciu kancelárskych priestorov, vždy ju začínajte výmenou kancelárskych stoličiek. Kancelárske stoličky sú jedna z najviac opotrebovaných súčastí kancelárií. Viacerí zamestnanci sa sťažujú na nekvalitné sedenie, nedostatočnú oporu chrbta a krčnej chrbtice, čo sa výrazne odzrkadľuje aj na ich výkonnosti.

Investujte do ergonomických kancelárskych stoličiek, ktoré majú tvarovanú sedaciu časť, kvalitnú opierku chrbta a krížov a zároveň majú aj opierky hlavy a rúk. Vyberajte kancelárske stoličky ergonomického charakteru s kolieskami. Umožňujú vám jednoduchšie sa pohybovať po kancelárii.

Otočné kancelárske stoličky ergonomického charakteru zvýšia produktivitu zamestnancov a predovšetkým zatraktívnia kancelárske priestory.

Nové reklamné polepy

Ak máte vchodové dvere neoznačené, odporúčame vám pri modernizácii kancelárskych priestorov myslieť aj na nové reklamné polepy dverí. Reklamné polepy dverí zjednodušia hľadanie vašej kancelárie a tí, ktorí zavítajú do budovy s kanceláriami, budú vedieť, že v kancelárskych kreslách za dverami kancelárie budete sedieť práve vy.

Miesto, kde budete prijímať klientov

Okrem kancelárskych stoličiek a nových reklamných polepov dverí a výkladov kancelárií odporúčame vytvoriť miesto, kde budete prijímať klientov. Vytvorte si zónu, kde budete mať modernú sedačku, na ktorú budete usádzať potencionálnych klientov a klientov, ktorí za vami prídu do kancelárie. Nesmie chýbať ani dizajnovo atraktívny konferenčný stolík a zásuvka v prípade potreby zapojenia notebooku.

Text: PR