Účasť na výstave je vynikajúcou príležitosťou na demonštráciu schopností vašej spoločnosti, propagácie služby alebo produktu, zviditeľnenia značky a dopytu. Aby však výsledky výstavy boli čo najpriaznivejšie, je potrebné sa na ňu dôkladne pripraviť, najmä na premyslenie interiéru.

Výstavné stánky a lightboxy vás zviditeľnia veľmi dobre a všade
Výstavné stánky a lightboxy vás zviditeľnia veľmi dobre a všade (Foto: madad.sk)

Premyslená atmosféra by mala upútať pozornosť ľudí, vzbudiť záujem, povzbudiť ich, aby sa priblížili a pozreli bližšie, aby sa oboznámili s návrhmi spoločnosti a jej vlastnosťami. Hlavnou súčasťou interiéru výstavy sú preto moderné výstavné stánky. Ich dizajn by mal odrážať hlavnú myšlienku, prvky firemnej identity spoločnosti a správu témy výstavy.

Klasifikácia výstavných stánkov

Dizajn je založený na ráme, ktorý môže byť vyrobený z plastu alebo kovu (hlavne hliníka). Panel je namontovaný na ráme, ktorý obsahuje informácie v hotovej forme alebo je miestom na jeho umiestnenie.

Stacionárny výstavný stojan je vynikajúci pre veľké výstavy, prezentácie a konferencie. Hlavnou výhodou je, že takýto stojan je možné používať opakovane, je celkom stabilný, spoľahlivý a odolný.

Mobilný výstavný stojan má univerzálny dizajn, ľahko sa vyrába, premiestňuje. Hlavnými výhodami tohto typu stojana sú:

  • univerzálnosť,
  • jednoduché použitie,
  • rýchla a ľahká montáž a preprava.

Často sa používajú na vedeckých výstavách, študentských konferenciách, v obchode a na prezentáciách. S moderným osvetlením váš nový lightbox okolie určite zaujme.

Pri výrobe výstavných stánkov sa používa veľkoformátová tlač a rezanie plotra. Vďaka tomu je stojan odolný a praktický, umožňuje vám inštalovať akékoľvek reklamy na všetky miesta. Stojan je odolný proti vlhkosti, vyblednutiu a oderu, a na madad.sk si ten pravý určite vyberiete aj sami.

Text:PR