Lacné nákupy milujeme. Ruku na srdce. Kto by nechcel ušetriť pri nákupe? Mnoho z nás preto nakupuje na internete, my však vieme, ako nakupovať ešte lacnejšie. Ostaneme pri nakupovaní cez internet, no prinášame vám 5 jednoduchých krokov, rád a tipov, na ušetrenie peňazí pri nákupe cez internet. Využite týchto 5 jednoduchých krokov a šetrite!

Lacné nákupy 5 rád, ako ušetriť pri nákupe cez internet
Lacné nákupy 5 rád, ako ušetriť pri nákupe cez internet (Foto: unsplash.com)

Používajte nákupný zoznam

Podobne ako keď idete do obchodu, spíšte si čo idete nakúpiť. Pomôže vám to aby ste nikdy nezabudli na nejaký konkrétny produkt a zároveň si viete porovnať aj cenu, ak si ju zahrniete ako informáciu do zoznamu. Taktiež máte čas si rozmyslieť, či daný produkt skutočne nevyhnutne potrebujete.

Nakúpte online a vyzdvihnite osobne

Namiesto toho, aby ste nakupovali v obchode, nakúpte online a tovar si často následne viete vyzdvihnúť v obchode, aby ste eliminovali náklady na dopravu a dlhé rady (ak niečo potrebujete ihneď či čo najskôr).

Aj to môže ušetriť peniaze, pretože je oveľa jednoduchšie nájsť zľavy online a vyhnúť sa pokušeniu pri nakupovaní prvého čo vidíte, nehovoriac o tom, že je to hlavná úspora času. Keďže online nakupovanie a vyzdvihnutie v obchode rastie na popularite, veľa obchodov má on-line obchod a následne ponúka vyzdvihnutie priamo pri vchode alebo na určenom mieste, niektoré dokonca majú špeciálne parkovacie miesta a môžu dokonca doručiť tovar do vášho auta.

Sledujte obľúbené obchody a značky

Sledujte svoje obľúbené značky na Facebooku a Instagrame, a dostanete viac rád ohľadom ich produktov, údržby a podobne. Mnohé ponúkajú aj rôzne špeciálne akcie a výpredaje. Ďalším riešením tu môže byť sledovanie stránky KuponyZdarma.sk, kde sú všetky zľavy, výpredaje, akcie ale aj čoraz populárnejšie zľavové kódy na jednom mieste. Vďaka tomu môžete rýchlo a jednoducho sledovať všetky špeciálne a akčné ponuky množstva obľúbených obchodov.

Zľava na prvý nákup

Ak sa chystáte nakupovať, zvážte možnosť zaplatenia nákupu online. Pre mnoho ľudí je to dnes úplná samozrejmosť. Ak k nim ešte nepatríte, zvážte to. Často je strachom pri tejto možnosti platby to, že vaše údaje z karty budú ukradnuté a následne vás okradnú. Dnes je už bezpečnosť stránok a bánk na veľmi vysokej úrovni. Ak vás to nepresvedčilo, myslite na to, že nás sú všetky banky voči tomuto poistené a garantujú, že v prípade online krádeže vašich peňazí vám tieto finančné prostriedky budú vrátené.

Zľava na prvý nákup

Mnohé obchody vám ponúknu zľavu, keď sa prihlásite do ich odberu noviniek alebo navštívite vybrané stránky. Príliš veľa e-mailov v doručenej pošte? Nastavte si iný e-mailový účet len pre vaše potešenie z nakupovania. Podobne obchody ponúkajú zľavy na prvý nákup – aj tu pomôže stránka KuponyZdarma.sk, ktorá zhromažďuje aj tieto ponuky. Niektoré sú platné dokonca aj opakovane na viaceré nákupy alebo nákupy v určitom danom období.